TRESemme Mousse na vlasy Extra Hold Extra Hold

Popis

Celodenná odolnosť proti vlhkosti

Ultraľahký, poskytuje maximálne držanie

Žiadna tuhosť alebo lepivosť

Keď stratíte kontrolu, zlé veci sa stanú. Udržujte svoje vlasy v zámku pomocou našej ultraľahkej TRESemme Extra Hold Mousse, ktorá poskytuje maximálne držanie a kontrolu, bez tuhosti alebo lepivosti.

Nájsť myš, ktorá je flexibilná a ovládateľná, je ťažké. Našťastie to tu neplatí. Vzorce profesionálnej kvality v našej kolekcii Extra Hold sú navrhnuté tak, aby vám poskytli úplnú kontrolu nad vašimi kosťami s dostatočnou flexibilitou v štýle.

Až nabudúce budete musieť tvarovať svoj štýl, začnite s Extra Hold Hair Mousse, aby ste udržali flyaways a túlavé vlasy na uzde bez toho, aby ste sa hromadili na vrstvách hrubej lepkavej chrumky.

TRES TWO Extra Hold Hair Mousse obsahuje pridržiavacie izopolyméry, ktoré odborne vyhladia túlavé vlasy pre kontrolované štýly, ktoré sú pružné, nie rovné a vždy krásne plné. Pretože naše objemové peny neobsahujú alkohol, nebudete sa musieť starať o nadmerné sušenie vlasov.

Krok 1: Začnite prípravou vlasov obľúbeným šampónom a kondicionérom TRESemme alebo vašimi obľúbenými vlasovými vlasmi.

Krok 2: Usušte suché vlasy, pretrepte plechovku a rozdeľte 2-3 kvapky TRESemme Extra Hold Mousse veľkosti vajec.

Krok 3: Naneste vlasovú penu na vlasy buď priamo štetcom, alebo rukami, potom kefkou od korienkov po končeky dôkladne zakryte.

Krok 4: Vyfúkajte vlasy a zakončite ich sprejom TRESemme.

TRESemme Extra Hold Mousse poskytuje maximálne držanie a kontrolu bez zanechania lepivých alebo stuhnutých vlasov

Nakoniec myš pre jemné vlasy dostatočne ľahké na ľahkú aplikáciu, ale dostatočne silná na to, aby vybudovala plnosť

Perfektná cestovná pena, ktorá udržuje zátoky a túlavé vlasy na uzde pre všetky vaše potreby týkajúce sa stylingu vlasov

Táto pena bez alkoholu nezanecháva lepkavé vlasy

Navrhli sme túto stylingovú penu, aby sa kučery dotýkali a kontrolovali, ale nikdy neboli rovné

Profesionálna, cenovo dostupná pena v kvalite salónu na dosah ruky

Vyrobené v ZIMBABWE

Pretrepte a penu naneste na vlasy buď priamo pomocou kefy, alebo rukami, potom kefkou od korienkov po konce dôkladne zakryte. © dni 2014 Unilever

Prísady

Voda (aqua), izobután, fluórovaný uhľovodík 152A, kopolymér VP / VA, polyquaternium-11, propán, polysorbát 20, PVP, polyquaternium-4, vôňa (parfum), PPG-12-PEG-50 lanolín, chlorid olealkonia, polyquaternium-7 , Benzoát sodný, propylénglykol, cyklopentaSiloxán, glycerín, sorbitol, kokamidopropylbetaín, cyklohexasiloxán

Varovanie

Zabráňte kontaktu s očami. Môže spôsobiť podráždenie očí. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich dôkladne vypláchnuť vodou. HORĽAVÝ NEPOUŽÍVAJTE VÝROBOK V BLÍZKOSTI POŽIARU, HORĽAVÉHO ALEBO SPARKU. NEKOMOKUJTE, Kým je VLAS DÔVERNE SUŠENÝ. OBSAH POD TLAKOM. NEPOUŽÍVAJTE, INCINERUJTE ani NEPOTREBUJTE. NEVYSTAVUJTE TEPLE ani SKLADOVAJTE TEMPERATÚRY VYŠŠIE UVEDENÉ NA 49 ° C. NEPOUŽÍVAJTE, AK NIE JE NESPRÁVNA NESPRÁVNA RÚRA. UCHOVÁVAJTE MIMO DOSAHU DETÍ. POUŽÍVAJTE IBA AKO PRIJATÉ. ZABRÁNTE SPREJÁCII V OČÍCH. ZÁMERNÉ ZNEVÝHODNENIE KONCENTRÁCIE A VDÝCHNUTIA OBSAHU MÔŽE BYŤ ŠKODLIVÉ ALEBO FATÁLNE.