Šampón Keratínová infúzia pre profesionálov v oblasti starostlivosti o vlasy

Popis

Jemne čistí a zároveň dodáva infúziu keratínu

Kontrola kučeravosti až 48 hodín

Šampón s nízkym obsahom síranov a pH

Šampón a kondicionér Suave Professionals Keratin Infusion Color Care jemne čistí a kondicionuje farbené vlasy

Formulovaný s nižšími sulfátmi * (oproti súčasným šampónom Suave Professionals) a pomáha udržiavať vlasy vláčne a hladké

Starostlivosť o vlasy s obsahom šampónu poskytuje 48 hodinovú kontrolu kučeravosti pre zvládnuteľné vlasy

Salon-preukázané, aby sa zabránilo frizz, rovnako ako Kerastase Oleo-Relax (Kerastase je registrovaná ochranná známka spoločnosti L’Oreal SA)

Pre zvýšenie hladkosti vyskúšajte Keratin Infusion Leave-In Conditioner alebo Keratin Smoothing shampoo

Pre farbené vlasy

Suave Professionals Keratin Infusion Color Care šampón a kondicionér jemne čistia a utesňujú vlasovú kutikulu, aby vaše farby zostali živé. Keď si vyberiete šampón pre farbené vlasy, je dôležité nájsť taký, ktorý bude jemný k farby, ktorú máte, ale vaše vlasy sa budú stále cítiť svieže a čisté. Vzorec je naplnený keratínom a má nižšie sulfáty oproti súčasným vzorcom Suave Professionals. Šampón a kondicionér Keratin Infusion Color Care je kozmetický salon, ktorý zabraňuje krepateniu a Kerastase Oleo-Relax. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak použijete tento šampón a kondicionér Color Care s Keratin Infusion Leave-In Conditioner pre lepšiu hladkosť. Používajte tiež štýlové výrobky Suave Professionals, medzi ktoré patria spreje na vlasy, séra, gély a kondicionéry na nechanie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť požadovaný vzhľad. Dosiahnite výsledky v oblasti kvality v salóne Suave Professionals je osvedčená tak, aby fungovala aj v značkách salónov, čo vám pomôže dosiahnuť množstvo krásnych účesov pri starostlivosti o vaše vlasy. Táto línia je vyvinutá tak, aby vám pomohla dosiahnuť prirodzene nádherné, zdravo vyzerajúce zámky. O spoločnosti Suave Spoločnosť Suave ponúka už viac ako 75 rokov produkty profesionálnej kvality pre celú rodinu, ktoré sa osvedčili, ako aj pre značky salónov. Poslaním Suave je dosiahnuť zlatú štandardnú kvalitu dosiahnuteľnú pre všetkých, aby každý mohol vyzerať dobre, dobre cítiť a cítiť sa dobre každý deň. (Kerastase je registrovaná ochranná známka spoločnosti L’Oreal SA)

Vyrobené v USA

Použiť. Penu. Rinse. Najlepšie výsledky dosiahnete pomocou kondicionéra Keratin Infusion Color Care Conditioner. Ak chcete zvýšiť hladkosť, skúste Keratin Infusion Leave-In Conditioner a sérum.

Chcete vyhladiť svoj štýl, ako aj liečbu keratínom?

Vyskúšajte Keratin Infusion 30 Day Smoothing Kit.

© Unilever

Prísady

Voda (Aqua), Cetearylalkohol, Dimethicone, Stearamidopropyl Dimetylamín, Chlorid Behentrimonium, Vôňa (Parfum), Dipropylenglykol, Kyselina mliečna, Chlorid draselný, Amodimethicone, Disodná soľ EDTA, DMDM ​​Hydantoín, PEG-7 Propylheptyl éter, PEG-7-metylpolymér Distearát, metylchlórizotiazolinón, hydrolyzovaný keratín, metylizotiazolinón, sľuda (CI 77019), oxid titaničitý (CI 77891), oxidy železa (CI 77491)